LTR100JZPF1R80
MFR.Part #
LTR100JZPF1R80
JLCPCB Part #
C6085059
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS