LTR100JZPF1R50
MFR.Part #
LTR100JZPF1R50
JLCPCB Part #
C6585442
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS