LTR100JZPF1R00
MFR.Part #
LTR100JZPF1R00
JLCPCB Part #
C2088917
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS