LTR100JZPF1001
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
LTR100JZPF1001
JLCPCB Part #
C6291085
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS