KTR25JZPJ910
MFR.Part #
KTR25JZPJ910
JLCPCB Part #
C4356194
Description
-55℃~+155℃ 333mW 91Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS