KTR25JZPJ754
MFR.Part #
KTR25JZPJ754
JLCPCB Part #
C3936860
Description
-55℃~+155℃ 333mW 750kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS