KTR25JZPJ752
MFR.Part #
KTR25JZPJ752
JLCPCB Part #
C4180485
Description
-55℃~+155℃ 333mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS