KTR25JZPJ751
MFR.Part #
KTR25JZPJ751
JLCPCB Part #
C4352351
Description
-55℃~+155℃ 333mW 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS