KTR25JZPJ750
MFR.Part #
KTR25JZPJ750
JLCPCB Part #
C4141910
Description
-55℃~+155℃ 333mW 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS