KTR25JZPJ6R8
MFR.Part #
KTR25JZPJ6R8
JLCPCB Part #
C3928019
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS