KTR25JZPJ620
MFR.Part #
KTR25JZPJ620
JLCPCB Part #
C4320016
Description
-55℃~+155℃ 333mW 62Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS