KTR25JZPJ564
MFR.Part #
KTR25JZPJ564
JLCPCB Part #
C4173745
Description
-55℃~+155℃ 333mW 560kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS