KTR25JZPJ560
MFR.Part #
KTR25JZPJ560
JLCPCB Part #
C4243382
Description
-55℃~+155℃ 333mW 56Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS