KTR25JZPJ510
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR25JZPJ510
JLCPCB Part #
C4095755
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 333mW 51Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS