KTR25JZPJ473
MFR.Part #
KTR25JZPJ473
JLCPCB Part #
C4082382
Description
-55℃~+155℃ 333mW 47kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS