KTR25JZPJ471
MFR.Part #
KTR25JZPJ471
JLCPCB Part #
C3996519
Description
-55℃~+155℃ 333mW 470Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS