KTR25JZPJ470
MFR.Part #
KTR25JZPJ470
JLCPCB Part #
C3919212
Description
-55℃~+155℃ 333mW 47Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS