KTR25JZPJ364
MFR.Part #
KTR25JZPJ364
JLCPCB Part #
C4241671
Description
-55℃~+155℃ 333mW 360kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS