KTR25JZPJ300
MFR.Part #
KTR25JZPJ300
JLCPCB Part #
C4140209
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS