KTR25JZPJ273
MFR.Part #
KTR25JZPJ273
JLCPCB Part #
C4330701
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS