KTR25JZPJ225
MFR.Part #
KTR25JZPJ225
JLCPCB Part #
C4241617
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS