KTR25JZPJ1R6
MFR.Part #
KTR25JZPJ1R6
JLCPCB Part #
C4234593
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS