KTR25JZPJ1R1
MFR.Part #
KTR25JZPJ1R1
JLCPCB Part #
C3980890
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS