KTR25JZPJ180
MFR.Part #
KTR25JZPJ180
JLCPCB Part #
C4003332
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS