KTR25JZPJ101
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR25JZPJ101
JLCPCB Part #
C4136555
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS