KTR25JZPF5601
MFR.Part #
KTR25JZPF5601
JLCPCB Part #
C4323356
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS