KTR25JZPF5102
MFR.Part #
KTR25JZPF5102
JLCPCB Part #
C2083011
Description
-55℃~+155℃ 333mW 51kΩ 600V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS