KTR25JZPF3303
MFR.Part #
KTR25JZPF3303
JLCPCB Part #
C4200257
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS