KTR25JZPF3302
MFR.Part #
KTR25JZPF3302
JLCPCB Part #
C2081071
Description
-55℃~+155℃ 333mW 33kΩ 600V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS