KTR25JZPF3001
MFR.Part #
KTR25JZPF3001
JLCPCB Part #
C2087844
Description
-55℃~+155℃ 333mW 3kΩ 600V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS