KTR25JZPF2R70
MFR.Part #
KTR25JZPF2R70
JLCPCB Part #
C4063297
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS