KTR25JZPF1R50
MFR.Part #
KTR25JZPF1R50
JLCPCB Part #
C2081000
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 333mW 600V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS