KTR25JZPF1204
MFR.Part #
KTR25JZPF1204
JLCPCB Part #
C4268752
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS