KTR18EZPJ915
MFR.Part #
KTR18EZPJ915
JLCPCB Part #
C2085946
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 9.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS