KTR18EZPJ910
MFR.Part #
KTR18EZPJ910
JLCPCB Part #
C4150828
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS