KTR18EZPJ751
MFR.Part #
KTR18EZPJ751
JLCPCB Part #
C4135059
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS