KTR18EZPJ512
MFR.Part #
KTR18EZPJ512
JLCPCB Part #
C4024592
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS