KTR18EZPJ4R7
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR18EZPJ4R7
JLCPCB Part #
C4068053
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS