KTR18EZPJ475
MFR.Part #
KTR18EZPJ475
JLCPCB Part #
C4167471
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS