KTR18EZPJ392
MFR.Part #
KTR18EZPJ392
JLCPCB Part #
C4055387
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS