KTR18EZPJ391
MFR.Part #
KTR18EZPJ391
JLCPCB Part #
C2085996
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390Ω 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS