KTR18EZPJ334
MFR.Part #
KTR18EZPJ334
JLCPCB Part #
C3966129
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS