KTR18EZPJ241
MFR.Part #
KTR18EZPJ241
JLCPCB Part #
C2086067
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 250mW 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS