KTR18EZPJ202
MFR.Part #
KTR18EZPJ202
JLCPCB Part #
C2103871
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2kΩ 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS