KTR18EZPJ183
MFR.Part #
KTR18EZPJ183
JLCPCB Part #
C4291999
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS