KTR18EZPJ106
MFR.Part #
KTR18EZPJ106
JLCPCB Part #
C2092802
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS