KTR18EZPJ100
MFR.Part #
KTR18EZPJ100
JLCPCB Part #
C4096146
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS