KTR18EZPF9760
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR18EZPF9760
JLCPCB Part #
C2126562
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 976Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS