KTR18EZPF9313
MFR.Part #
KTR18EZPF9313
JLCPCB Part #
C2089471
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS