KTR18EZPF9092
MFR.Part #
KTR18EZPF9092
JLCPCB Part #
C4138685
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS